fbpx

Efinansowi

KREDYT HIPOTECZNY

Zakup domu, mieszkania lub działki

Remont Nieruchomości

Refinansowanie kosztów zakupu nieruchomości

Okres kredytowania do 35 lat

Oprocentowanie zmienne

Oprocentowanie stałe (do 60 miesięcy)

Oferty z 13 banków


Dostępne waluty: PLN, EUR, NOK, SEK

Czy masz już na oku nieruchomość swoich marzeń?

Masz wszystko czego szukasz. Teraz wystarczy tylko wziąć kredyt hipoteczny. Ale to przecież tyle zachodu i formalności. Kto wie, ile to zajmie? Może trzeba poczekać kilka lat. Znaleźć coś tańszego, albo wybić sobie z głowy marzenia a nowym lokum?

Ze wsparciem EFINANSOWYCH, nie musisz się martwić, skreślać, ani odkładać swoich planów na przyszłość. Niezależnie od tego czy kupujesz nowy dom, refinansujesz kredyt lub poniesione wydatki, czy inwestujesz w nieruchomość komercyjną, współpracując z nami możesz być pewien, że:

Jako że każdy potrzebuje kredytu hipotecznego dopasowanego do indywidualnych potrzeb, zawsze możesz zwrócić się do nas, aby uzyskać ofertę szytą na miarę. Nasz zespół ekspertów hipotecznych w Bydgoszczy jest do Twojej dyspozycji, oferując Ci bezstronne wsparcie; wolne od zachęt lub lojalności wobec konkretnego kredytodawcy. Niezależnie od tego, czy kupujesz nieruchomość po raz pierwszy, posiadasz ich kilka, czy szukasz wsparcia w zakresie ubezpieczenia, EFINANSOWI pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE!

Contact us for
Free Support