fbpx

Efinansowi

Efinansowi

KREDYT HIPOTECZNY

Zakup domu, mieszkania lub działki

Remont Nieruchomości

Refinansowanie kosztów zakupu nieruchomości

Okres kredytowania do 35 lat

Oprocentowanie zmienne

Oprocentowanie stałe (do 60 miesięcy)

Oferty z 13 banków


Dostępne waluty: PLN, EUR, NOK, SEK

Co zyskasz dzięki współpracy z Efinansowi? Ofertę 13 banków w jednym miejscu, minimum formalności oraz profesjonalne wsparcie eksperta finansowego na każdym etapie. Pomożemy Ci przejść przez cały proces wnioskowania o kredyt hipoteczny na zakup lub remont nieruchomości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które przekuwamy na najkorzystniejsze decyzje dla naszych klientów. Nie obciążymy Cię dodatkowymi opłatami za skorzystanie z usług. Mobilność i wysoka skuteczność to coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Kredyt hipoteczny na zakup domu, mieszkania lub działki Bydgoszcz

Wiemy, że generalny remont budynku lub nabycie wymarzonej nieruchomości to kosztowne inwestycje. Chcemy dopasować ofertę do Twoich indywidualnych zdolności kredytowych i możliwości budżetowych, dlatego stale obserwujemy rynek finansowy i aktualne trendy. Reagujemy na zmieniający się poziom stóp procentowych, doradzając naszym klientom w kwestii wyboru kredytu hipotecznego ze stałym oprocentowaniem czy wskazując skuteczne sposoby na obniżenie jego kosztów, np. poprzez przeniesienie kredytu do innego banku oferującego korzystniejsze warunki.

Zastanów się, w jakim celu starasz się o kredyt hipoteczny. Nabycie domu, mieszkania lub działki? Remont budynku? A może refinansowanie kosztów zakupu nieruchomości? Przygotowaliśmy dla Ciebie oferty z aż 13 banków o okresie kredytowania do nawet 35 lat. Masz do wyboru następujące waluty: PLN, EUR, SEK oraz NOK, a także oprocentowanie stałe do 60 miesięcy lub zmienne.

Efinansowi – profesjonalne pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Chcesz spełnić swoje marzenie o własnym domu? Pomożemy Ci osiągnąć nawet najbardziej ambitny cel. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap wnioskowania o kredyt hipoteczny, zapewniając kompleksowe wsparcie eksperta finansowego. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, wyjaśnimy zawiłości prawne oraz spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Refinansujesz kredyt czy planujesz zakup nowego domu? Niezależnie od Twoich planów, możesz liczyć na fachową wiedzę i szerokie kompetencje ekspertów od Efinansowi. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Czy masz już na oku nieruchomość swoich marzeń?

Masz wszystko czego szukasz. Teraz wystarczy tylko wziąć kredyt hipoteczny. Ale to przecież tyle zachodu i formalności. Kto wie, ile to zajmie? Może trzeba poczekać kilka lat. Znaleźć coś tańszego, albo wybić sobie z głowy marzenia a nowym lokum?

Ze wsparciem EFINANSOWYCH, nie musisz się martwić, skreślać, ani odkładać swoich planów na przyszłość. Niezależnie od tego czy kupujesz nowy dom, refinansujesz kredyt lub poniesione wydatki, czy inwestujesz w nieruchomość komercyjną, współpracując z nami możesz być pewien, że:

Jako że każdy potrzebuje kredytu hipotecznego dopasowanego do indywidualnych potrzeb, zawsze możesz zwrócić się do nas, aby uzyskać ofertę szytą na miarę. Nasz zespół ekspertów hipotecznych w Bydgoszczy jest do Twojej dyspozycji, oferując Ci bezstronne wsparcie; wolne od zachęt lub lojalności wobec konkretnego kredytodawcy. Niezależnie od tego, czy kupujesz nieruchomość po raz pierwszy, posiadasz ich kilka, czy szukasz wsparcia w zakresie ubezpieczenia, EFINANSOWI pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE!

Contact us for
Free Support