fbpx

Efinansowi

Efinansowi

KREDYT FIRMOWY RATALNY

Czy możliwe jest otrzymanie kredytu ratalnego na dowolny cel biznesowy bez zbędnych formalności? Udowadniamy, że tak! Wspieramy przedsiębiorców stawiających na dynamiczny rozwój swojej działalności. Przedstawimy Ci najbardziej atrakcyjną ofertę bankową, dzięki której uzyskasz solidny zastrzyk gotówki. Dodatkowe fundusze możesz przeznaczyć na rozszerzenie asortymentu czy zatrudnienie nowych pracowników. A to wszystko bez konieczności dokumentowania celu kredytu, podpisywania stosu faktur czy sporządzania skomplikowanych biznesplanów. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elastyczne podejście i swobodę działania.

Kredyt ratalny dla firm na dowolny cel – Bydgoszcz


Długotrwałe i żmudne procedury bankowe to dla Ciebie strata czasu? Jesteś przedsiębiorcą i szybko podejmujesz decyzje? Dzięki nam uzyskasz dodatkowe środki, które mogą wyraźnie poprawić konkurencyjność Twojej firmy, zwiększyć płynność finansową lub udoskonalić oferowane produkty czy usługi. Kredyt ratalny nawet do 120 miesięcy teraz uzyskasz na dowolny cel biznesowy. Tutaj to pieniądze pracują dla Ciebie. Odsetki zaliczają się do kosztów uzyskania przychodów – obniżają więc podatek należny do urzędu skarbowego.

Na co jeszcze możesz liczyć? Masz do wyboru zabezpieczenie twarde (hipoteka) lub miękkie (weksel/gwarancja BGK). Oprocentowanie zmienne obejmuje stałą marżę odsetkową oraz wskaźnik WIBOR. W przypadku kredytu ratalnego z zabezpieczeniem masz szansę uzyskać do nawet 3 mln PLN wsparcia, natomiast bez zabezpieczenia – do 600 tys. PLN z możliwością wyliczenia zdolności wyłącznie na podstawie przychodów. Minimalny okres prowadzenia działalności wynosi 12 miesięcy.

Kredyt firmowy na rozwój działalności


Formuła spłaty kredytu ratalnego obejmuje miesięczne raty kapitałowo-odsetkowe (równe lub malejące). Chcesz uzyskać wsparcie finansowe, które pozwoli Twojej firmie nabrać wiatru w żagle i wypłynąć na szerokie wody biznesu? Skontaktuj się z nami już dziś! Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę na rynku oraz poprowadzimy Cię przez cały proces wnioskowania o kredyt. Zapraszamy!

Do 120 miesięcy

Oprocentowanie zmienne - stała marża odsetkowa + WIBOR

Na dowolny cel biznesowy

Z zabezpieczeniem lub bez zabezpieczenia

Do 3 mln PLN (z zabezpieczeniem)

Zabezpieczenia miękkie (gwarancja BGK lub weksel) lub twarde (hipoteka)

Formuła spłaty: miesięczne raty kapitałowo – odsetkowe

Do 600 000 PLN (bez zabezpieczenia);

Możliwość wyliczenia zdolności tylko na podstawie przychodów

Minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej - 12 miesięcy

Raty równe lub malejące

Kredyt ratalny jest idealny dla Ciebie, jeżeli:

Cenisz sobie elastyczność i swobodę działania. Środki możesz uzyskać na dowolny cel, bez konieczności udokumentowania ich przeznaczenia, bez faktur i biznesplanów.

Nie chcesz marnować czasu - szybka decyzja kredytowa, mało formalności

Chcesz szybko rozwinąć firmę - dodatkowe środki na: rozszerzenie zakresu działalności, rozszerzenie asortymentu etc.

Chcesz zwiększyć płynność swojej firmy

Chcesz poprawić konkurencyjność swojej firmy przez zwiększenie zakresu oraz jakości usług

Chcesz oszczędzać w trakcie, gdy pieniądze pracują dla Ciebie - odsetki od kredytu wliczają się do kosztów uzyskania przychodu, obniżając należny podatek

Contact us for
Free Support