fbpx

Efinansowi

Efinansowi

POŻYCZKA HIPOTECZNA / KONSOLIDACYJNA

Czeka Cię generalny remont mieszkania? Chcesz udać się na wakacje marzeń? A może planujesz otworzyć własny biznes? Nie czekaj! Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby uzyskać pożyczkę hipoteczną na korzystnych warunkach. Dlaczego to rozwiązanie się opłaca? Wsparcie finansowe zabezpiecza wpis hipoteki na nieruchomości, co dla kredytodawców wiąże się z mniejszym ryzykiem braku terminowej spłaty. Możesz liczyć na dłuższy okres kredytowania, mniejszą ratę i niskie oprocentowanie. Uwolnij się od żmudnego sporządzania szczegółowych kosztorysów czy przygotowania stosu dokumentów. Nie musisz wskazywać celu, na jakie chcesz uzyskać kredyt.

Pożyczka hipoteczna/konsolidacyjna na dowolny cel

 

Teraz możliwe stało się uzyskanie wsparcia finansowego pod zastaw dowolnej nieruchomości (do 80% jej wartości). To doskonała opcja dla osób, którym bank odmówił udzielenia kredytu ze względu na zadłużenie obiektu lub działki czy brak księgi wieczystej. Pożyczka hipoteczna pozwoli Ci spełnić marzenie o własnym kącie. Dostępna jest tylko w walucie PLN, a czas spłaty wnosi do 25 lat. Masz do wyboru kredyt o stałym i zmiennym oprocentowaniu, który równie dobrze możesz przeznaczyć na spłatę zobowiązań. Efinansowi z siedzibą w Bydgoszczy gwarantują profesjonalne wsparcie w uzyskaniu korzystnych warunków pożyczki konsolidacyjnej na dowolny cel. Na co przeznaczysz środki? Wybór należy do Ciebie!

Jak uzyskać pożyczkę hipoteczną?

 

Wnioskodawca uzyskuje wsparcie finansowe w kwocie, która nie przekracza 80% wartości nieruchomości, a do której ma się prawo własności lub użytkowania wieczystego. Z pożyczki hipotecznej korzystają zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa czy organizacje. Możesz liczyć na korzystniejsze warunki niż w przypadku kredytu gotówkowego. Środki pozwalają na spłatę długów podatkowych, zakup kolejnej nieruchomości czy nabycie maszyn do zakładu produkcyjnego. Już dziś skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów oferty.

Na dowolny cel lub spłatę zobowiązań

Dostępne kredyty o stałym i zmiennym oprocentowaniu

Czas spłaty kredytu do 25 lat

Do 80% wartości nieruchomości

Dostępne waluty: tylko PLN

Pożyczka hipoteczna / konsolidacyjna jest idealna dla Ciebie, jeżeli potrzebujesz:

Korzystnego oprocentowania

Ponieważ pożyczka hipoteczna jest zabezpieczona wpisem hipoteki na nieruchomości kredytodawcy uznają , że ich ryzyko jest mniejsze. Wynikiem tego jest niskie oprocentowanie, dłuższy okres kredytowania i niższa rata.

Łatwego dostępu do środków

Zamiast przygotowywania szczegółowego kosztorysu i stosów dokumentów w celu uzyskania kredytu, w tym przypadku nie potrzebujesz dokumentować celu, na jaki bierzesz kredyt.

Zwiększyć swoje możliwości

Jeżeli chcesz kupić nieruchomość, na którą bank nie chce udzielić Ci kredytu (np. nie założono księgi wieczystej, albo nieruchomość jest zadłużona), możesz uzyskać kredyt pod zastaw dowolnej innej nieruchomości.

Spełnić swoje marzenia

Domek wakacyjny w Sianożętach? Jacht na Mazurach? Chatka w Bieszczadach? Z tym kredytem, marzenia są na wyciągnięcie ręki.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE!

Contact us for
Free Support